Do poprawnego działania, strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj  
Strona główna BLC.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomym

Menu    Nauka we Wrocławiu  ·   Nauka za granicą  ·   Blog BLC
Tu jesteś: Angielski > Angielski Wrocław

Angielski Wrocław

Zobacz inne sekcje :

Dlaczego mam wybrać BLC? >>>
O nas >>>

Oferta dla słuchaczy >>>
Oferta dla firm >>>
Cennik >>>
Artykuły prasowe o BLC >>>
Egzaminy międzynarodowe w BLC >>>
Kontakt - nasze oddziały >>>

PRZEJDŹNA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>

Myślisz angielski Wrocław? Naturalną odpowiedzią jest BLC - nowoczesna szkoła języka angielskiego oraz Międzynarodowe Centrum Egzaminacyjne. BLC prowadzi kursy językowe w 4 lokalizacjach we Wrocławiu: lekcje mogą odbywać się na Karłowicach, Gaju, Nowym Dworze, oraz Psim Polu.

BRITISH LANGUAGE CENTRE dwukrotnie otrzymało tytuł Najlepszej Szkoły Językowej w kategorii 'Kursy Językowe Wrocław' w prestiżowym rankingu przeprowadzanym przez tygodnik Newsweek Polska. BLC dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, na która składają się zarówno lektorzy polscy, jak i native speakers. Lektorzy anglojęzyczni posiadają uprawnienia do nauczania języka angielskiego, nadane przez Uniwersytet Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Podczas wyboru szkoły językowej można kierować się wieloma kryteriami. Do najważniejszych z nich z pewnością należy doświadczenie ośrodka akademickiego,stosowane metody nauczania, jak również doświadczona kadra wykładowców.

Nie bez znaczenia jest również lokalizacja.Szkoły Językowe Wrocław BLC to 4 ośrodki we Wrocławiu zlokalizowanych w różnych dzielnicach miasta - ty decydujesz, którą wybierzesz. Oferujemy kursy i lekcje po południu, wieczorem, jak również bardzo późnym wieczorem, dla tych, którzy długie godziny popołudniowe spędzają w pracy.

Na zlecenie indywidualne zorganizujemy zajęcia ściśle dopasowane do potrzeb zleceniodawcy w godzinach i miejscu przez niego wskazanym.

Myślisz 'korepetycje angielski Wrocław'? Angielski Wrocław indywidualnie? Prowadzimy także indywidualne lekcje angielskiego we Wrocławiu u słuchacza w domu lub w firmie.

Angielski dla firm Wrocław?

Jesteśmy liderem dolnosląskiego rynku szkoleń językowych dla firm. Oferujemy zajęcia z języka ogólnego jak również specjalityczne kursy z angielskiego języka prawniczeno, medycznego i innych. Sprawdź naszą ofertę klikając w link: Angielski dla firm Wrocław.

Angielski dla dzieci Wrocław?

British Language Centre prowadzi specjalne grupy z języka angielskiego dla dzieci od lat 9. Grupy składają się z dzieci w podobnym wieku i odbywają się w trybie intensywnym, czyli 2 razy w tygodniu po 90 minut. Już w ciągu trzech lat nauki dzieci są w stanie opanować niezbędną wiedzą wymaganą na egzaminie maturalnym z języka angielskiego. Myślisz: angielski dla dzieci Wrocław? Sprawdź naszą ofertę lekcji angielskiego we Wrocławiu. Potrzebujesz pożyczki na kurs językowy w naszej szkole? Skontaktuje się z sekretariatem BLC

Szkoły językowe BLC we Wrocławiu

BLC prowadzi zajęcia językowe w 4 lokalizacjach we Wrocławiu: na Karłowicach, Psim Polu, Nowym Dworze oraz Gaju (BLC Angielski Wrocław Krzyki).

Szczegółowe adresy oddziałów BLC znajdują się poniżej:

BLC Angielski Wrocław Karłowice - ul Kamieńskiego 134

BLC Angielski Wrocław Psie Pole - ul Mulicka 7

BLC Angielski Wrocław Nowy Dwór - ul Strzegomska 206-208

BLC Angielski Wrocław Gaj - ul. Kamienna 145  (biurowiec Pol-Motors)

 

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ GŁÓWNĄ !

 

 
Kontakt    |  Copyright © 2009 British Language Centre