Do poprawnego działania, strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj  
Strona główna BLC.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomym

Menu    Nauka we Wrocławiu  ·   Nauka za granicą  ·   Blog BLC
Tu jesteś: Angielski > Korepetycje angielski Wrocław

Korepetycje angielski Wrocław

 

Zobacz inne sekcje :

Dlaczego mam wybrać BLC? >>>
O nas >>>

Oferta dla słuchaczy >>>
Oferta dla firm >>>
Cennik >>>
Artykuły prasowe o BLC >>>
Egzaminy międzynarodowe w BLC >>>
Kontakt - nasze oddziały >>>

PRZEJDŹNA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>

Myślisz: kursy językowe Wrocław? Najlepszą odpowiedzią są Szkoły Językowe Wrocław BLC. Oferujemy zajęcia indywidualne z najlepszymi wykładowcami oraz zajęcia w grupach 4-9 lub 6-12 osób.

Lekcje prowadzą wykwalifikowani nauczyciele języka angielskiego, wśród których są lektorzy polscy oraz native speakers. Jeśli po zakończonym kursie zdecydujesz się zdawać międzynarodowy egzamin językowy, możesz go zdać w BLC, ponieważ nasza szkoła posiada uprawnienia do przeprowadzania najbardziej prestiżowych egzaminów językowych.

Nie wykluczone, że egzamin będziesz zdawać w swojego nauczyciela prowadzącego, gdyż wielu wykładowców British Language Centre legitymuje się certyfikatami międzynarodowych egzaminatorów.

Wybierz jeden z czterech oddziałów naszej szkoły języków obcych we Wrocławiu, którego lokalizacja odpowiada Ci najbardziej.

Zajęcia w BLC Angielski Wrocław odbywają się na Gaju, Karłowicach, Psim Polu oraz Nowym Dworze. Możesz wybrać zajęcia po południu lub nawet późnym wieczorem - na pewno znajdziesz coś dla siebie. A dla swojego dziecka wybierz kurs od razu po szkole - o 15.00, lub kurs równoległy z Twoim - o tej samej godzinie i w tym samym ośrodku. Jak korepetycje angielski Wrocław to tylko w BLC.

Pamiętaj, że jak angielski dla dzieci we Wrocławiu to tylko w BLC.

Zobacz takze: Angielski Wrocław indywidualnie

 

 

 

 

 

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ GŁÓWNĄ !

 
Kontakt    |  Copyright © 2009 British Language Centre