Do poprawnego działania, strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj  
Strona główna BLC.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomym

Menu    Nauka we Wrocławiu  ·   Nauka za granicą  ·   Blog BLC
Tu jesteś: Angielski > Kursy angielskiego Wrocław

Kursy angielskiego Wrocław

 

Zobacz inne sekcje :

Dlaczego mam wybrać BLC? >>>
O nas >>>

Oferta dla słuchaczy >>>
Oferta dla firm >>>
Cennik >>>
Artykuły prasowe o BLC >>>
Egzaminy międzynarodowe w BLC >>>
Kontakt - nasze oddziały >>>

PRZEJDŹNA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>

Myślisz: szkoły języków obcych Wrocław ? Naturalną odpowiedzią są Szkoły Językowe Wrocław BLC. British Language Centre prowadzi kursy angielskiego we Wrocławiu na Karłowicach, Nowym Dworze, Psim Polu oraz Gaju.

Wybierz miejsce, do którego pójdziesz w domowych kapciach, lub też takie, do którego będzie Ci po drodze wracając z pracy. Bez trudu dopasujesz również godziny zajęć do swoich potrzeb - możesz wybierać zajęcia między godziną 15.00 a 22.00.

Jeśli nie będziesz mógł zdecydować się na kurs standardowy, zorganizujemy dla Ciebie zajęcia na zlecenie indywidualne w jednym z naszych sześciu ośrodków, lub w miejscu wskazanym przez Ciebie. Myślisz angielski Wrocław? Zapraszamy do BLC.

BLC przeprowadza także międzynarodowe egzaminy językowe z ramienia LCCI, Trinity College London oraz grupy Pearson. Kursy angielskiego Wrocław w BLC to zajęcia prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego, zarówno polskich jak i anglojęzycznych.

Wielu z naszych nauczycieli jest uprawnionych do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów językowych.  Nauczyciele anglojęzyczni posiadają uprawnienia do nauczania języka angielskiego nadane przez Uniwersytet Cambrigde w Wielkiej Brytanii. Jeśli kursy językowe Wrocław to tylko w British Language Centre.

Angielski we Wrocławiu?

Szukasz najlepszej na rynku oferty angielskiego we Wrocławiu? BLC to możliwość wyboru formy nauki i największa dowolność wyboru lokalizacji szkoleń językowych. Angielski we Wrocławiu w BLC to nie tylko możliwość szybkich postępów w nauce, ale i korzystna oferta kontynuacji nauki na wyższych poziomach zaawansowania.

Zobacz także:

 

 

 

 

angielski Wrocław indywidualnie

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ GŁÓWNĄ !

 
Kontakt    |  Copyright © 2009 British Language Centre