Do poprawnego działania, strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj  
Strona główna BLC.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomym

Menu    Nauka we Wrocławiu  ·   Nauka za granicą  ·   Blog BLC
Tu jesteś: Angielski > Kursy językowe Wrocław

Kursy językowe Wrocław

 

Zobacz inne sekcje :

Dlaczego mam wybrać BLC? >>>
O nas >>>

Oferta dla słuchaczy >>>
Oferta dla firm >>>
Cennik >>>
Artykuły prasowe o BLC >>>
Egzaminy międzynarodowe w BLC >>>
Kontakt - nasze oddziały >>>

PRZEJDŹNA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>

Myślisz: kursy językowe Wrocław ? BLC to nauka w wielokrotnie nagradzanej w niezależnych rankingach szkole językowej, która posiada uprawnienia do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów językowych honorowanych na całym świecie.

Dzięki doświadczeniu i najlepszym wykładowcom, Szkoły Językowe Wrocław BLC to gwarancja szybkich postępów w nauce i skutecznego komunikowania się w języku angielskim. Uczymy żywego, współczesnego języka, a nie skostniałych i przestarzałych form gramatycznych.

Doskonalimy wszystkie umiejętności językowe naszych studentów, jednak główny nacisk kładziemy na naukę skutecznej i płynnej komunikacji w języku angielskim.

BLC dysponuje czterema ośrodkami językowymi, które usytuowane są w 4 dzielnicach miasta - na Karłowicach / Gaju, Psim Polu oraz Nowym Dworze.

Decyzja dotycząca wyboru ośrodka należy do przyszłego studenta BLC, który dokonuje wyboru, biorąc pod uwagęczynniki dla niego najistotniejsze: komfort dojazdu do szkoły, odległość od miejsca zamieszkania.

British Language Centre proponuje swoim przyszłym studentom naukę angielskiego we Wrocławiu w godzinach popołudniowych, jak również wczesno i późno wieczornych.

Na zlecenie indywidualne organizujemy zajęcia w godzinach dopasowanych do potrzeb zleceniodawcy i w miejscu przez niego wskazanym.

Zobacz takze: 

Angielski Wrocław indywidualnie

Angielski Wrocław korepetycje


PRZEJDŹ NA STRONĘ GŁÓWNĄ !

 
Kontakt    |  Copyright © 2009 British Language Centre