Do poprawnego działania, strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj  
Strona główna BLC.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomym

Menu    Nauka we Wrocławiu  ·   Nauka za granicą  ·   Blog BLC
Tu jesteś: Nauka we Wrocławiu > Opinie o BLC

Opinie o BLC


Szkoły Językowe BLC Angielski Wrocław - Forum


Za największą zaletę nauki w BLC Angielski Wrocław, w filii na Gaja, uważam kompetencje lektorów. Obecnie jestem w BLC już 3 rok i poznałam 3 różnych lektorów. Chociaż każdy z nich ma nieco inny sposób wykładania, to jednak każdego z nich charakteryzuje pełne zaangażowanie w czasie prowadzonych zajęć, wyrozumiałość w podejściu do studenta oraz dokładne przygotowanie do każdych zajęć, czyli to czego brakowało mi w poprzedniej szkole. Obecnie już nie boję się wypowiadać po angielsku nawet na większym forum słuchaczy takim jak znajomi na wakacjach.

Dorota Kamińska

Poza atrakcyjną ceną kursu i rekomendacją kilku znajomych, do nauki w BLC Angielski Wrocław skłoniła mnie możliwość wybrania i późniejszej zmiany miejsca nauki. Miałam możliwość zmiany godzin i miejsca nauki w dowolnym momencie trwania kursu, co pozwoliło mi dostosować terminy zajęć językowych do mniej wyrozumiałego grafiku studenckiego.

Ania Koterska

I love my FCE course at BLC . After classes we often meet for a coffee  (if you're 18 you should read "beer" J ) in the city centre what gives us an opportunity to practice our English for free and meet other people who study at BLC. We even started an English forum of student from BLC at nasza klasa !!!

Aleksander Woskowicz

Zapisałam się do BLC ponieważ chciałem nauczyć się angielskiego bez żadnego wysiłku. Po pierwszych zajęciach „zostałam uświadomiona", że jest to niemożliwe, jednak wskazano mi najprostszą drogę i sposoby na skuteczne opanowanie języka. Bywało ciężko, bywało ciekawie, a były także momenty gdy byłam całkowicie zniechęcona. Jednak rezultat mówi sam za siebie. W 2005 roku zdałam egzamin FCE na ocenę A i jestem jedyną, szczęśliwą posiadaczką certyfikatu w moim gimnazjum!

Wiktoria Dawidowicz

Mój pracodawca postawił mi warunek. Przedłużenie umowy, na czas nieokreślony, nie nastąpi, jeśli nie uzyskam międzynarodowego certyfikatu z angielskiego. Myślałem, że czeka mnie nudny, sztywny lektorat i wiele godzin udręki. Nie mogłem się jednak bardziej mylić. Ludzie z mojego kursu są bardzo sympatyczni, a prowadzący bardzo otwarty i zabawny. Chociaż wymaga i każe mi robić zadania domowe, to jednak potrafi przekazać wiedzę w sposób entuzjastyczny i przejrzysty, dzięki czemu słówka i zwroty na długo pozostają w mojej głowie.OD niedawna udzielam się także na angielskim forum dzięki czemu rozwiajam swoje umiejętności.

Andrzej Kuliński

Wrażenie wywarło na mnie zaangażowanie mojej lektorki. Jeśli widzę, że przychodzi ona na zajęcia świetnie przygotowana i lubi to co robi, to także mi głupio jest się nie przygotować bo byłbym wobec niej oraz innych nie fair. Generalnie atmosfera na zajęciach w BLC Angielski Wrocław jest genialna, co odbija się na moim wynikach w nauce (oczywiście pozytywnie J )

Radosława Gańko

W końcu przełamałam barierę mówienia. Moja nauka angielskiego ciągnęła się przez lata. Liceum, nudny lektorat, kursy korespondencyjne. W końcu natrafiłam na BLC, gdzie po  4 miesiącach kursu powtórzyłam materiał i co najważniejsze w końcu zaczęłam mówić! Sporo poświęciłam czasu na naukę, jednakgdyby nie mój lektor to nigdy bym chyba się nie odezwała. Nie ważne jak bardzo pragnęłam ukryć się w klasie, to lektor zawsze potrafił zmusić mnie do mówienia.

Wioletta Wiśniewska

Jest świetnie. Na zajęcie do BLC chodzę jak na spotkanie towarzyskie. W szkole (nie tylko w mojej grupie) poznałem wiele ciekawych osób w różnym wieku. Nawiązałem ciekawe znajomości na spotkaniach „po kursie", nie wspominając o osiągnięciach językowych! BLC Angielski Wrocław było dobrym wyborem, którego nie żałuję.

Damian Niziński

Wybrałam BLC wyłącznie biorąc pod uwagę rekomendację koleżanki ze studiów. Już po miesiącu nauki przekonałam się, że trafiłam do odpowiedniej grupy zaawansowania, a niewielkie różnice między kursantami już się zatarły, co jest moim zdaniem najważniejsze podczas nauki.

Kamila Sochacz

Opinie znajomych , opinia o BLC w naszej szkole, wyniki w rankingach, możliwość zdania egzaminu międzynarodowego, ciekawa oferta kursów zagranicznych – to elementy, które sprawiły, że wybrałam BLC.

Karolina Nikiel

W BLC uczę się od września zeszłego roku. Problemy z angielskim w szkole dawno już minęły, a moje oceny należą do klasowej czołówki. B. podoba mi się całkowicie inny, niż w państwowej szkole, sposób podejścia do ucznia i ciekawe pomysły na lekcje.

Monika Łęcka

Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć w BLC.  Na uczelni zajęcia odbębniałem, więc teraz, rok temu musiałem nadrobić braki i rozbudować swoje CV. Obecnie zdałem sobie sprawę, że można uczyć się w sposób zabawny, przyjemny i zarazem skuteczny. To właśnie mnie przekonało do kontynuowania nauki w tej szkole.

Krzysiek Majdziak

Mając 51 lat zapisałem się do BLC na Karłowicach na kurs dla początkujących do minigrupy dla dorosłych. Mając na uwadze to, że nigdy nie uczyłem się języka angielskiego jak również fakt mojego wieku, za  cel postanowiłem sobie zrobić tylko kurs podstawowy. Obecnie jestem na poziomie Intermediate i nie zamierzam przestawać! Okazuje się, że w każdym wieku można skutecznie rozwijać swoje umiejętności, jeśli uczy nas lektor kompetentny i lubiący swoją pracę. Obecnie zajęcia językowe, poza oczywistą korzyścią naukową, są dla mnie ciekawym spotkaniem towarzyskim.

Marcin  Szczygieł

Moja lektorka jest zawsze świetnie przygotowana, dostarcza nam mnóstwo dodatkowych materiałów, mimo wysokich wymagań potrafi indywidualnie wytłumaczyć mi coś po zajęciach lub zasugerować dodatkowe konsultacje w szkole, gdy nie ma mnie dłuższy czas na zajęciach. Ponadto grupa jest na tym samym poziomie, jesteśmy w podobnym wieku i co najważniejsze jesteśmy zgrani, co owocuje dodatkowymi spotkaniami poza szkołą. Poza zajęciami wszyscy uczestniczymy w forum językowym dostarczone przez BLC Angielski Wrocław co pozwala nam wymieniać swoje doświadczenia.

Kamila Śnieżko

--------------------------------------------------------------------------------------------- 

Uczysz się w BLC Angielski Wrocław? Chcesz opublikować swoją opinię o naszej szkole? Wyślij do nas maila ze swoją opinią oraz informacjami:

- filia BLC, w której się uczysz/uczyłeś

- poziom zaawansowania kursu

- swoje imię i nazwisko

Dziękujemy za Twoją opinię. Chcesz pozostać anonimowy? Prześlij tylko inicjały.

--------------------------------------------------------------------------------------------- 


Czytaj więcej  Strona główna Zdaj egzamin
 
Kontakt    |  Copyright © 2009 British Language Centre