Do poprawnego działania, strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj  
Strona główna BLC.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomym

Menu    Nauka we Wrocławiu  ·   Nauka za granicą  ·   Blog BLC
Tu jesteś: Angielski > Szkoła językowa Wrocław

Szkoła językowa Wrocław

 

Zobacz inne sekcje :

Dlaczego mam wybrać BLC? >>>
O nas >>>

Oferta dla słuchaczy >>>
Oferta dla firm >>>
Cennik >>>
Artykuły prasowe o BLC >>>
Egzaminy międzynarodowe w BLC >>>
Kontakt - nasze oddziały >>>

PRZEJDŹNA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>

Szkoły Języków Obcych Wrocław BLC to 4 dogodne lokalizacje w naszym mieście. Prowadzimy zajęcia na 18 poziomach zaawansowania na Karłowicach, Psim Polu, Nowym Dworze oraz Gaju.

Kadra nauczycielska w Szkole Języków Obcych Wrocław - BLC to wysoko wykwalifikowani wykładowcy języka angielskiego, z których część posiada uprawnienia do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów językowych.

Kursy językowe Wrocław? - BLC to także Międzynarodowy Ośrodek Egzaminacyjny uprawniony do przeprowadzania egzaminów językowych honorowanych na całym świecie.

Wybierając Szkoły Językowe Wrocław British Language Centre możesz być pewien, że zdołasz dopasować godziny kursu do swojego grafiku codziennych zajęć, ponieważ szkoła posiada duży wybór godzin kursów, zarówno po południu, jak i wieczorem.

Zlecając BLC zorganizowanie zajęć indywidualnych, nie musisz zastanawiać się jak dojechać do jednego z czterech ośrodków szkoły - będziemy uczyć Cię we wskazanym przez Ciebie miejscu.

W szkole języków obcych BLC uczymy wszystkich kompetencji językowych, główny nacisk kładąc jednak na efektywne komunikowanie się w języku angielskim.

Myślisz: języki obce Wrocław ? Posiadamy największą ofertę kursów językowych we Wrocławiu - sprawdź ją. Szkoła Języków Obcych Wrocław BLC to gwarancja wysokiej jakości nauczania.

Zobacz takze:

Angielski Wrocław indywidualnie

Angielski Wrocław korepetycje


PRZEJDŹ NA STRONĘ GŁÓWNĄ !
 

 
Kontakt    |  Copyright © 2009 British Language Centre