Do poprawnego działania, strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj  
Strona główna BLC.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomym

Menu    Nauka we Wrocławiu  ·   Nauka za granicą  ·   Blog BLC
Tu jesteś: Angielski > Szkoły językowe Wrocław

Szkoły językowe Wrocław

 

Zobacz inne sekcje :

Dlaczego mam wybrać BLC? >>>
O nas >>>

Oferta dla słuchaczy >>>
Oferta dla firm >>>
Cennik >>>
Artykuły prasowe o BLC >>>
Egzaminy międzynarodowe w BLC >>>
Kontakt - nasze oddziały >>>

PRZEJDŹNA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>

Szkoły językowe Wrocław BLC to cztery ośrodki językowe rozmieszczonych w 4 dzielnicach Wrocławia - na Karłowicach, Krzykach (Gaju), Nowym Dworze oraz Psim Polu. O wyborze ośrodka decydują przyszli studenci BLC, biorąc pod uwagę komfort dojazdu do szkoły.

Jeśli całe popołudnia spędzasz w pracy, nie musisz już rezygnować z zapisania się na kurs językowy z powodu braku czasu. W BLC możesz wybrać lekcje rozpoczynające się późnym wieczorem, a swojemu dziecku zaproponować lekcje wczesnym popołudniem od razu po szkole, lub na kursie odbywającym się równolegle z Twoim.

Uczymy na 18 poziomach zaawansowania. W BLC nauczamy wszystkich umiejętności językowych, kładąc główny nacisk na rozwijanie sprawności płynnej komunikacji w języku angielskim.

Wszystkie szkolenia organizowane przez Szkoły Językowe Wrocław BLC prowadzone są przez najlepszych, zawodowych nauczycieli języka angielskiego z tytułem magistra Filologii Angielskiej oraz native speakers z uprawnieniami do nauczania, nadanymi przez Uniwersytetu Cambridge w Anglii.

Wykładowcy BLC są także egzaminatorami podczas międzynarodowych egzaminów językowych. British Language Centre posiada uprawnienia do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów językowych honorowanych na całym świecie. Jeśli wpisałeś w wyszukiwarce 'kursy językowe Wrocław' to naturalną odpowiedzią będzie BLC.

Zobacz takze:

Angielski Wrocław indywidualnie

Angielski Wrocław korepetycje


PRZEJDŹ NA STRONĘ GŁÓWNĄ !

 
Kontakt    |  Copyright © 2009 British Language Centre